Nie wiesz jak ćwiczyć na siłowni, a chcesz szybko odnieść wymarzone efekty?
Nie czekaj! Wybierz swojego trenera!

Pomyśl o treningu personalnym!!!
Trener ułoży dla Ciebie indywidualny plan, dopilnuje, by został on wykonany przez Ciebie nienaganną techniką, będzie Cię motywował do dalszych działań, a wszystko po to, byś osiągnął swój cel- niezależnie czy jest nim polepszenie wydolności organizmu, redukcja wagi, budowa masy mięśniowej, wyrzeźbienie mięśni, zachowanie zdrowia czy poprawa samopoczucia!

Maciek

Cześć! Mam na imię Maciek i chętnie Ci pomogę!

Od wielu lat jestem trenerem personalnym a ze sportem związany jestem od prawie 20 lat. Trenowałem oraz startowałem w Brazylijskim Jiu-Jitsu oraz boksie / kickboxingu co przełożyło się na starty w profesjonalnych walkach w formule MMA.

Z wykształcenia jestem fzjoterapeutą. Dalej się uczę oraz uzupełniam swoją wiedzę na szkoleniach oraz warsztatach z najlepszymi specjalistami w naszym kraju oraz z zagranicy.

Oferuję:
- treningi personalne oraz konsultacje żywieniowe w siłowni FREAK, ul. Wąwozowa 17 w Koszalinie.
- plany żywieniowe oraz dobór suplementacji na podstawie wyników badań Twojej krwi.
- plany treningowe: kształtowanie sylwetki, korekcja wad postawy, trening funkcjonalny, rehabilitacja, trening siłowy, kształtowanie cech motorycznych, prewencja urazów.
- indywidualne treningi sportów walki / samoobrony.

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem czy trenujesz już samodzielnie od jakiegoś czasu, warto skorzystać z mojej pomocy.
Poniżej przedstawię w kilku punktach najczęstsze błedy w trenowaniu "na własną rękę", niezależnie od stażu treningowego:

1) Wady postawy – tak, każdy z nas je maw większym lub mniejszym stopniu i choćbyś starał/-a się z całych sił to nie sam/-a ich wszystkich nie dojrzysz! Wpłyną one niekorzystnie na technikę, efekty treningowe a nawet zwiększą ryzyko kontuzji! Jeżeli chcesz ćwiczyć bezpiecznie i skutecznie to wiesz już do kogo się zgłosić 😉 Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz rehabilitacji co przełoży się na korekcję Twojej postawy, wyrówna balans mięśniowy oraz poprawi wzorce ruchowe. Wpłynie to korzystnie na Twoją sylwetkę oraz poprawi efektywność treningu!

2) Poprawna technika – ilu trenerów, tyle teorii na temat techniki różnych ćwiczeń. Niestety większość z nich to wyssane z palca bzdury i udziwnienia, którymi zamiast postępów możesz nabawić się kontuzji! Zwracam olbrzymią uwagę na JAKOŚĆ ruchu. Jeżeli chcesz wytłumaczę Ci wszystko popierając to anatomią, biomechaniką oraz fizjologią wysiłku, jeżeli nie – rób po prostu jak powiem a poczujesz różnicę 😉 Pamiętaj! Nie zawsze "jak boli to rośnie"!

3) Plan treningowy, periodyzacja, cele – od lat spotykam osoby trenujące "intuicyjnie" wykonujące treningi, które według nich są dla nich najlepsze. Nic bardziej mylnego! Bardzo często koncentrują się wtedy na swoich mocnych stronach zamiast na "najsłabszych ogniwach" a skutekiem tego jest brak późniejszych efektów, przetrenowanie oraz spadek motywacji. Pomogę Ci ułożyć plan treningowy tak aby kolejne etapy uzupełniały się i przybliżały Cię na drodze do celu!

4) Odżywianie i suplementacja – żyjemy w czasach gdzie co chwilę promuje się jakiś schemat żywienia jako najlepszy i najzdrowszy. Uważam, że każdy z nas jest wyjątkowy i potrzebuje tak samo wyjątkowego podejścia w doborze diety. "Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem" – te słowa Hipokratesa odzwierciedlają olbrzymią rolę tego co jemy. Próbowałeś/-aś różych diet bez zadowalającego efektu? Po skończeniu dopadł Cię efekt jojo? Jesz "zdrowo" i ciągle chorujesz oraz źle wyglądasz? Zdajesz sobie sprawę że wiele przyczyn leży w niepoprawnie dobranym odżywianiu do Twojego typu metabolicznego oraz aktualnego stanu zdrowia? Pomogę Ci zinterpretować wyniki badań Twojej krwi przed ułożeniem go w oparciu o Twoje preferencje żywieniowe, styl życia oraz cel treningowy!

Jeżeli masz pytania to skontaktuj się ze mną:

tel: 518-452-191
mail: trener.maciej.marczewski@gmail.com

Do zobaczenia we FREAK'u 🙂

Trenuj z Maćkiem

Asia

Cześć mam na imię Asia i będę Twoją trenerką osobistą, poznajmy się 🙂

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Poznaniu, ukończyłam wiele prestiżowych szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnych metod treningowych, rozluźniających oraz prozdrowotnych. Stworzę dla Ciebie spersonalizowany program działania obejmujący sesje treningowe:

-odchudzające,

-modelujace sylwetkę

-korekcyjno-rehabilitacyjne

Jestem nie tylko trenerką, ale też przyjaciółką, która dba o swoje podopieczne. Skupiam się na poprawie wzorców ruchowych, ale też na wsparciu i motywacji, co niekiedy jest najważniejsze. Jestem otwartą, pozytywną i przyjaźnie nastawioną osobą. Wyznaję zasadę, że „chcieć znaczy móc”, a motywacja i wytrwałość są najlepszą drogą do uzyskania założonych efektów i osiągnięcia zamierzonego celu.

Zapraszam Cię na prawdziwy trening indywidualny w Koszalinie!

Spotkaj się ze mną na wspólnych zajęciach i zobacz na własne oczy moje zaangażowanie.

Praca z mną to gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu.

Jeżeli nie lubisz miejsc takich jak siłownia, masz dziecko, a praca nie pozwala Ci wyjść z mieszkania, albo ćwiczenia w obecności innych wpływa na Twoje złe samopoczucie? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Wystarczy, że dysponujesz kawałkiem wolnej przestrzeni, resztą zajmę się ja.

Sprzęt, który posiadam w pełni pozwala mi na zrealizowanie treningu w domu.

Twoja droga do wymarzonej figury wcale nie musi być długa i trudna!

Zadzwoń i umów się na trening ! Tel. 666-050-535

Trenuj z Asią

Dawid

Cześć, jestem David,

pozwól, że opowiem Ci swoją historię.
Przygodę ze sportem zacząłem od 13 roku życia. 2 lata boksowałem, gdzie stoczyłem 10 walk na licencji: 8 wygranych i 2 porażki. Moje największe osiągnięcie w boksie to Mistrzostwo Pomorza kadetów 75kg.

Na siłownię zapisałem się w wieku 15 lat od pierwych treninigów moim celem, a jednocześnie marzeniem było stanąć na scenie. Pierwsze lata spędziłem na siłowni, która mieściła się na strychu, znajdowały się tam tylko wolne cięzary. W wieku 17 lat zapisałem się na profesjonalną siłownię, wtedy dowiedziałem się jakie znaczenie ma odpowiednio przemyslany trening i dieta, która jest w tym sporcie kluczem.

Przez lata treningów szykująć się do zawodów sam na sobie nauczyłem się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, odpowiedniej diety w okresie budowania masy mięsniowej jak i redukcji. Całe moje doswiadczenie w sporcie przekładam na pracę ze swoimi podopiecznymi.
Dzięki zamiłowaniu do swojej pracy i chęci pomagania ludziom sprawię, że poprzez trening i odpowiednią motywację zmienisz swoje życie i przełamiesz własne słabości.

Zapraszam Cię więc na trening!

Zadzwoń i umów się na darmowe konsultacje tel. 666-050-535

Osiągniecia w zawodach kulturystycznych:
1 miejsce Puchar Polski WPF kat. Junior (13.10.2018rok)
3 miejsce Puchar Polski WPF Kat. 90kg (13.10.2018rok)
1 miejsce Mr. Universe kat. Junior (11.11.2018rok)
1 miejsce kat. Junior+75 XII Zawody kulturystyczne Sopot 2019r
1 miejsce kat. Junior Open XII Zawody kulturystyczne Sopot 2019r
2 miejsce kat. 90kg IV Puchar Bałtyku w kulturystyce 2019r

Trenuj z Dawidem